Ota yhteyttä

VARTIJA 24h

VARTIJA VAASA 24h

asiakaspalvelu (8-16)

044 770 9090

Asiakaspalvelumme palvelee arkisin klo 8-16

Voit ottaa yhteyttä myös sähköpostitse asiakaspalvelu@nyqs.fi

Tarjouspyyntö

Huoltopyyntö

Myynti

myynti@nyqs.fi

Laskutus

laskutus@nyqs.fi

Ota yhteyttä

Yhteyshenkilömme

Jani Ylimäki

Toimitusjohtaja
jani.ylimaki@nyqs.fi
044 357 5529

Juha Ylimäki

Turvallisuusteknologia, myynti
juha.ylimaki@nyqs.fi
044 749 4971 

Toni Korhonen

Myynti
toni.korhonen@nyqs.fi
050 340 0366

Jarmo Hannuksela

Vartiointi, Vaasa
jarmo.hannuksela@nyqs.fi
050 441 7715

Mikko Airismäki

Vartiointi, Etelä-Pohjanmaa
mikko.airismaki@nyqs.fi
044 712 2110

Ville Värinen

Järjestyksenvalvonta, koulutukset ja konsultointi
ville.varinen@nyqs.fi
045 119 0072

Rainer salojensaari

Henkilöstöpäällikkö
Vartiointi, Etelä-Pohjanmaa
henkilosto@nyqs.fi
050 911 2297

Johanna Kallio

Reskontra
johanna.kallio@nyqs.fi
040 688 6165

Sami Orava

Järjestyksenvalvonta ja koulutukset 
sami.orava@nyqs.fi
044 749 7565